Parimad laenud 2018!

TF Bank laenuandja kirjeldus

Laenusumma

500 - 10 000 €

Laenutähtaeg

12 kuud - 7 aastat

Laenuandja

TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud Rootsis registreeritud pank. 1987 aastal Rootsis registreeritud TF Bank on täna kiiresti kasvav, samas riskiteadlik ja stabiilse kapitaliga Põhja-Euroopa pank. TF Bank on luba tegutseda Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Poolas ja Lätis. TF Bank AB tegutseb Eesti Vabariigis TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali kaudu. Panga tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspektionen) ja piiratud ulatuses Eesti Finantsinspektsioon. Pikema tutvustuse leiab siit: https://www.tfbank.ee/meist/

Protsent

KKM: 12,9% - 24,9%

Näide krediidi

5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseerimata intressiga 12,9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9 € on krediidi kulukuse määr 17,44%, kuumakse suurus 122,09 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 325,10 €.

Vanus

Taotlemiseks pead olema vähemalt 22-aastane.

Mida on vaja teada laenu saamiseks

Ennetähtaegne tagastamine lisakuludeta.

Väikelaenu taotlemiseks pead olema vähemalt 22-aastane ning Sul ei tohi olla maksehäireid. Laenutingimused võivad erineda pakutavast tulenevalt personaalsest krediidivõimekusest. Isiklik pakkumine edastatakse peale laenutaotluse esitamist.

Registreerimisnumber

SE 556158-1041

Tähelepanu

Laenu pikendamine:
Maksevaba kuu taotlemise eelduseks on eelnevate kuude korrektne laenu osamaksete tasumine. Maksevaba kuu kasutamise soovi korral tuleb esitada kirjalik avaldus posti või e-maili teel hiljemalt 1 päev enne maksetähtaega ja teavitada puhatud kuu intresside tasumise valik ning uue maksegraafiku allkirjastamise viis (digitaalselt või posti teel):
1. tasute puhatud kuul vaid maksevaba kuu intressi;
2. tasute maksevaba kuu intressi koos järgneva kuu osamaksega;
3. maksevaba kuu intressi soovite jaotada järgnevate perioodide vahel – palume teavitada kuude arv.

Pangal on õigus maksevaba kuu võimaldamisest keelduda.

Sanktsioonid:
Makse tasumata jätmisel, väiksemas summas tasumisel või hilinemisel LISANDUB EELNEVA KUU OSAMAKSE JÄRGMISELE ARVELE ja tasumata põhiosalt arvestatakse viivist, mis on võrdne kehtiva intressimääraga 26.65 % aastas ning saadetakse posti teel meeldetuletuskiri ja lisandub meeldetuletuskirja kulu 4.15 € järgmisele arvele.

Hinnakiri:


 • Intress 12,9% - 24,9%. 
 • Lepingusõlmimistasu 5% laenusummast, min 75€
 • Kuutasu 2,90 €


Sanktsioonid:
Laenu kiirema või varasema tagastamise eest lisatasu ei võeta. Te võite laenu tagastada kas kogusummas või osade kaupa alati eraldi ette teavitades klienditeenindust. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda laenujääk ja intress kuni tagastamise päeva seisuni.

Laenukindlustus:
TF Bank Väikelaen sisaldab tasuta laenukindlustust, kaitsmaks Sind ootamatuste eest. Juhuks kui kaotad töö, Sind tabab õnnetus või haigestud tõsiselt, katab kindlustus laenu tagasimaksed maksimaalselt 12 kuu jooksul Kindlustuskate kehtib juhul, kui vastad kindlustusnõuetele.

Tööaeg

E-R 9:00-18:00

Aadress

PK 1201, Pallasti 28, 10001 Tallinn

Lisainfo

Telefon: 880 3210
Email: info@tfbank.ee

Minimaalne laenusumma
500 €
Maksimaalne laenusumma
7500 €
Minimaalne laenutähtaeg
3 kuud
Maksimaalne laenutähtaeg
5 aastat
Maksimaalne KKM
56.39 %
Minimaalne vanus
22 aastat
Väljastatud laenud
Suurepärane
Taotle hetkel
Laenu Päring laen.ee
Laenutingimused:
 • - Saab taotleda Eesti Vabariigis alaliselt elav vähemalt 22- aastane isik, kes vastab laenulepingu üldtingimustele.
 • - Teil ei tohi olla tähtaegselt tagastamata makseid või rikutud laenukohustusi.
 • - Teil peab olema kindel sissetulek.
 • - Teil on vaja arvelduskontot mis tahes Eesti pangas ning aktiivset lepingut mobiiloperaatoriga.
 • - Tarbimislaenu taotlemisel on vaja esitada viimase 12 kuu konto väljavõte.
Näide krediidi: Laenusumma: 1000 €, Laenutähtaeg: 12 kuuks, Fikseeritud intressiga 24.91 %, krediidi kulukuse määr 36.27%, lepingutasu 30 €, Tagastamisele kuuluv summa 1140 € ja kogusumma 1170 €.
Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga.
NB! Lõplik maksmisele kuuluv summa sõltub laenusummast, protsendist, tingimustest ja individuaalse krediidi väärtusest.
Minimaalne laenusumma
500 €
Maksimaalne laenusumma
5000 €
Minimaalne laenutähtaeg
3 kuud
Maksimaalne laenutähtaeg
60 kuud
Maksimaalne KKM
46.71 %
Minimaalne vanus
18 aastat
Väljastatud laenud
Suurepärane
Taotle hetkel
Laenu Päring kreditex.uhisr...
Laenutingimused:
 • - Vähemalt 18-aastane teovõimeline füüsiline isik, kes on Eest Vabariigi kodanik või omab elamisluba Eestis või muu Euroopa Liidu kodanik või alaline elanik (juhul, kui Laenusaaja omab tähtajalist elamisluba, siis selle kehtivusaeg peab olema vähemalt sama pikk, kui laenulepingu periood).
Näide krediidi: Näide krediidi: Laenu summa 500 €, periood 6 kuud, kuumakse 90.26 €, fikseeritud aastane intressimäär 23 %, laenu kulukuse määr 46.71 %, lepingutasu 15 €, laenu kogukulu 556.56 €.
NB! Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.
Tähelepanu! Lõplik maksmisele kuuluv summa sõltub laenusummast, protsendist, tingimustest ja individuaalse krediidi väärtusest.
Minimaalne laenusumma
500 €
Maksimaalne laenusumma
10000 €
Minimaalne laenutähtaeg
3 kuud
Maksimaalne laenutähtaeg
60 kuud
KKM
20.25 - 59.89 %
Minimaalne vanus
21 aastat
Väljastatud laenud
Suurepärane
Taotle hetkel
Laenu Päring bondora.ee
Laenutingimused:
 • - Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik;
 • - Ei tohi olla varasemaid maksehäireid;
 • - Ei tohi olla olnud hasartmänguprobleeme;
 • - Palgatöö, millest saadavast sissetulekust piisab kõigi igakuiste kulude katmiseks.
Näide krediidi: laenusumma 2335 €, laenuperiood 60 kuud, fikseeritud intressimäär 9,32%, igakuine osamakse 56,62 €, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 3531,85 €
NB! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri meie spetsialistiga.
Tähelepanu! Lõplik maksmisele kuuluv summa sõltub laenusummast, protsendist, tingimustest ja individuaalse krediidi väärtusest.
We use cookies in order to provide you the best and most relevant experience and optimize our website functionality. By using our website, you agree to our use of cookies. Read more